Про це вона розповіла на своєму каналі.

«Вибори під час воєнного стану заборонені, вони не можуть проводитись. І як би не ходили по статтях, які безпосередньо пов'язані із проведенням виборів, все одно Конституція забороняє вибори президента та народних депутатів під час воєнного стану», - повідомила Ельвіра Кириленко.

За словами авторки каналу, навіть якщо вибори захочуть провести під час війни, Конституція все одно забороняє під час війни оформлення нових народних депутатів, тобто ніхто не може їх визнати під час воєнного стану.

«Але у разі воєнного стану повноваження народних депутатів та президента залишаються за тими людьми, які мали ці повноваження до впровадження воєнного стану», - заявила Ельвіра Кириленко.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Сукня за 8 млн грн, вілла росіян і Максим Галкін - тамада: весілля киян у Комо розлютило українців Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році І світло буде, і заплатимо менше: українцям підказали, як зменшити суми у платіжках
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Ельвіра Кириленко розповіла, що непридатних до служби чоловіків можуть обстежити повторно: «Дані ретельно перевірять».

Також Знай.ua повідомляв про фронт та корупцію: Олександр Позній розповів, що сьогодні турбує українців найбільше.