Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки могли би називатися рекрутинговими центрами, але тоді умови перебування людей в Збройних силах України мали би бути договірними», - повідомив Олександр Новохатський.

За словами публіциста, тоді б українцями, які йдуть на фронт, керували б не зобов’язання перед народом і державою, а саме договірні засади участі в діяльності Збройних сил України за грошову винагороду, якусь соціальну компенсацію.

«Або можуть бути інші види винагород за те, що держава користується життям людини, це логічно», - заявив Олександр Новохатський.

Популярні новини зараз
Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Забули вказати – допомоги не чекайте: ПФУ нагадав про нюанс при оформленні субсидії Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Ельвіра Кириленко розповіла, що непридатних до служби чоловіків можуть обстежити повторно: «Дані ретельно перевірять».

Також Знай.ua повідомляв, що політолог Віктор Рог розповів про пріоритетне завдання української нації: «Доля на грані двох світів нас тримає вже століттями».