Про це він розповів на каналі «Садок вишневий».

«Заморожування конфлікту не може бути. Він ніколи не заморозиться, ти або виграєш, або програєш. Це так само, як і бізнес: ти не можеш заморозити бізнес, він або росте, або падає», - повідомив Гаррі Табах.

За словами американського військового, будь-які пропозиції закінчити війну за корейським сценарієм – це лише спроба заморозити війну, такий сценарій не спрацює в Україні. Як зазначив Гаррі Табах, війна має закінчитися чиїмось програшем, інакше не може бути.

«Ви б'єтеся зараз самі. Я вважаю, що це все (формули миру – Ред.) – це маневри, що відволікають, це все, щоб дискутували, щоб люди про це думали, говорили, що ось знайдеться варіант, зараз все вирішиться. Але це все не вирішальний момент», - заявив Гаррі Табах.

Популярні новини зараз
Нові правила мобілізації: як зрозуміти, чи має законну силу повістка, яку вам вручають "Оленячий Місяць" 21 липня: чим небезпечний цей місяць у повні в Козерозі і як пережити період без проблем Важливо для кожного пенсіонера: українців попередили про зміни Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Олександр Кочетков розповів про три типи політиків, які впливають на ситуацію в Україні: «Один одного врівноважують».

Також Знай.ua повідомляв, що Олесь Доній розповів, хто і коли в росії підпише капітуляцію: «Якщо аналізувати історію…».