Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Давай подивимося ситуацію за Бердянськ. Що чекає цієї осені Бердянськ? Чи звільнять Бердянськ цієї осені?

Тяжко ще, поки що ні, восени – ні. Десятка жезлів падає.

А чи вгатимо ми по окупантах у Бердянську? Чи зможемо ми їх там послабити? Бердянськ вони використовують для того, щоб поповнювати своїх військових мобілізованими. І з Бердянську, і з Маріуполя валять постійно.

Я вже дивилася ситуацію у Бердянську і чітко показало, що там дуже багато місць, де полонених тримають. Потім інтерв’юер на мене подивилася і сказала, що там виловлюють людей і кидають їх у каталажку. Я не знала про це. І показало, що там прямо дуже багато місць, де їх тримають, прямо дуже багато, божевільно.

Популярні новини зараз
Немає грошей, але є борг: як ТЦК стягуватимуть штрафи з ухилянтів Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Душ стане справжньою розкішшю: українців змусять платити по 134 гривні за куб води
Показати ще

Чи будуть обстріли Бердянська? Не сумнівайтеся, по-перше, дрони показує, Двійка пентаклів – це дрони. Куди? Ієрофант падає, Четвірка жезлів і Десятка мечів, Суд. Це місця, де воєнні бази, до того ж, там, де є головнокомандувач російської армії.

Дуже класна новина була з Енергодару, коли наш дрончик приземлився якраз на місці, де збиралася поліція і окупанти, які обіймають керівні посади, і ми гарно по них вгатили. Що взагалі чекає окупантів в Енергодарі цієї осені?

Там же станція знаходиться. Знову почнуться залякування восени щодо станції. І показує Помірність, Туз мечів падає. Мені здається, що знову будуть якісь новини, що витікає якась рідина зі станції, знову будуть новини розганятися.

Не бачу тут нічого такого поки, але з 15 вересня ми дуже сильно будемо звертати увагу на Запорізький напрямок. Мені здається, якось фокус уваги перейде туди повністю.

Як повідомляв Знай.ua, Хомутовська розповіла, чи готує кадиров бунт проти путіна.

Також Знай.ua писав про те, що Бюн розповіла про звільнення Енергодару.