Про це він розповів у себе на Facebook.

«Літературна премія Ірпеня» – це всеукраїнська літературна премія, на конкурс якої приймають роботи з усієї України. Цьогоріч преміальний фонд – 400 тисяч гривень, з наступного року це буде вже 500 тисяч гривень. Цього року було чотири номінації, а з наступного буде 5. Кожен із переможців отримує по 100 тисяч гривень. А вручав дипломи переможцям голова журі Олесь Доній.

Серед цьогорічних переможців:

- Володимир Митус, кандидат фізико-математичних наук, письменник з Києва — за історичний роман «Мамай» та соціальний роман «Ципа».

- Олександр Литвиненко, поет з Харкова — за поетичну збірку «Зомбілопілля».

Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації
Показати ще

- Людмила Гончарова, вчителька української мови та літератури, письменниця з Первомайська Миколаївської області — за книгу «Записки мандрівниці».

- Наталія Таранова, викладачка математики, письменниця із Запоріжжя — за збірку казок «Сирні історії родини Пармезанів».

Вже оголошено конкурс на наступний рік .

Доній – автор концепції «25 сходинок до суспільного щастя», яку експерти оцінюють як осучаснення ідей Григорія Сковороди, а самого Олеся Донія – як модерний аналог Григорія Сковороди.

Як повідомляв Знай.ua, Попова розповіла, як Музей історії міста Києва став найкращим після початку війни.

Також Знай.ua писав про те, що Доній розповів, хто і коли в росії підпише капітуляцію.