Про це вона розповіла на каналі «UKRAINE THE BEST».
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися«На жаль, керівництва музею не було (ред. – 24 лютого), залишилися тільки самі історики, заступники директора, але предмети зібрали, евакуювали, нічого не постраждало. На щастя, наш музей не постраждав від ракетного бомбардування, як постраждали, наприклад, національні музеї, які знаходяться на у парку Шевченку, коли влучила ракета, 4 музеї постраждали, хоча найбільша кількість скла якраз у нашому музеї, тому я дуже переживала, але Бог береже», - розповідає Діана Попова.
А директоркою Музею історії міста Києва, зазначає гостя програми, вона стала 30 серпня, тільки тоді у Музейно-виставковому центрі не було фондів, що стосувалися її музею, тому музейникам довелося оперувати сучасним мистецтвом і створювати проєкти про це.
Зокрема, директорка розповідає про дуже цікавий проєкт, який називався «Археологія повсякдення», у якому, не використовуючи оригінальні предмети, вони змогли показати через копії археологічну унікальність київського регіону, а також те, що він дав Європі і світу. За її словами, це була неймовірна колекція, яка проіснувала рік, багато відвідувачів змогли нею насолодитися.
«Музей трансформувався, у музеї почали відбуватися музичні вечори, лекторії, читання віршів. Дуже багато таких трансформацій, тому що люди потребували вираження і музей хотів так само надати цю можливість. У нас було багато фотопроєктів, багато інсталяцій, за цей період ми зробили понад 50 цікавих проєктів різного ґатунку і понад 10 таких потужних, які оголосили на цілу країну», - повідомляє Діана Попова.
Як повідомляв Знай.ua, Артеменко розповіла, як виставки в Європі врятували українські полотна від війни.
Також Знай.ua писав про те, що Василенко розповів, як не провалитися на мистецькому аукціоні.