Про це він розповів на своєму каналі.

«У нас запропонували в секторі економіки баланс. Бізнес має сплачувати податки, має терпіти перевірки, має терпіти знущання неефективних державних установ. За це у нас обіцяють домовитися з європейцями щодо найменшого горя для бізнесу у вигляді такого єдиного вікна для перевірок», - повідомив Святослав Дубина.

За словами військового, в Україні хочуть всі перевірки сконцентрувати навколо якогось одного органу, але зробити це насправді досить важко. Як зазначив Святослав Дубина, наразі важко уявити, як один орган планує перевіряти і пожежну безпеку, і касову дисципліну, і вивід валюти за кордон, і санітарні умови, і скарги споживачів.

«Як це все буде поєднуватися в одному органі, я просто не уявляю», - заявив Святослав Дубина.

Популярні новини зараз
"Вирішили під шумок стягувати бабло": на "Укрпошті" з'явилася додаткова плата за посилки Розмір пенсій може змінитися найближчим часом: кому і скільки будуть платити 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Катерина Котенкова розповіла, чи буде індексація пенсії наступного року.

Також Знай.ua повідомляв, що корупцію хочуть прирівняти до держзради: Ельвіра Кириленко розповіла, що зміниться після ухвалення закону.