Про це він розповів на каналі «Політика і світ».

«Я не говорю про лібералізм як про ідеологію 18-19 століття, коли було прагнення звільнити людину від усіх оков, я говорю про те, у що лібералізм перетворився. У лібералізмі вже закладене слово «liberty». Це українською можна перекласти як свавілля, тобто свобода, незважаючи ні на що», - повідомив Сергій Чаплигін.

За словами філософа, лібералізм почався тоді, коли людина почала звільнятися від Бога, від монархії, від феодальних станів тощо. Як зазначив Сергій Чаплигін, відбувалося звільнення людини настільки, щоб її нічого взагалі не обтяжувало і не тримало. І часто це доходило навіть до абсурду.

«Тобто тут ми говоримо не в політичному, а у філософському контексті. І врешті-решт це доходить до того, що людину звільняють від самої людини, від тієї конституції, структури, яка визначає все людське», - заявив Сергій Чаплигін.

Популярні новини зараз
Уряд готує пенсіонерам несподіваний сюрприз: хто отримуватиме на 2 тисячі більше Додаткові 3100 гривень до пенсії: кому пощастить отримати щедру виплату Кого в першу чергу мобілізують після оновлення даних Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Олександр Новохатський пояснив, завдяки кому сьогодні існує український соціальний простір: «Не завдяки державі».

Також Знай.ua повідомляв, що надзвичайно швидко може зникнути: політтехнолог Олександр Кочетков пояснив, що таке незалежність та як її вберегти.