Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

На думку експерта, аби знищити корупцію в Україні, потрібно змінити передусім судову систему, тоді механізм почне працювати. Тобто, пояснює він, ми розуміємо, що, скільки би не давали людині за корупцію років в’язниці, все одно є ті, хто дають хабар, і ті, хто бере його, а боротися потрібно і з одними, і з другими. Тому, констатує експерт, потрібно міняти систему, це дасть державі багато можливостей, інакше у нас немає майбутнього.

«Я давно казав про це, що передусім не потрібно перекладати бруківку, нам не потрібно було нічого будувати, ні доріг, ні мостів, тому що крадуть грошей набагато-набагато більше. Ця судова система так працює, що завдає шкоди нашій країні набагато більше, ніж зараз ми говоримо про якісь 10, 20 мільярдів гривень», - пояснює Георгій Біркадзе.

Тому, констатує експерт, нам потрібно змінювати судову систему, це дало би можливості інституціям запрацювати всім водночас. На його думку, у нас є достатньо потужна організація НАБУ, і він вважає, що займатися корупційними справами – це його прерогатива, хай це і робить.

«Я не можу сказати, що у мене немає довіри до СБУ, я дуже поважаю Василя Малюка, вважаю, що він дійсно потужний на своєму місці керівник. Але вважаю, що цими справами з корупцією повинні займатися НАЗК, САП і НАБУ, хай ці організації займаються корупцією», - підсумовує Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу "Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою Розмір пенсій може змінитися найближчим часом: кому і скільки будуть платити
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе розповів, який сюрприз чекає путіна під час виборів наступного року.

Також Знай.ua писав про те, що Попенко розповів про проблеми житлового фонду Києва.