Про це він розповів на своєму каналі.

«Відразу шість російських регіонів відчули на собі атаку безпілотних літальних апаратів. Найбільших збитків було завдано аеродрому спільного користування, який знаходиться неподалік кордону з Естонією, у Пскові. Там саме базуються військово-транспортні літаки, сідають цивільні літаки», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, на цьому аеродромі розташовувалися кілька літаків, з яких запускають ракети по Україні. Як зазначив Борис Тизенгаузен, і цей аеродром атакував понад десяток безпілотників, які дуже ефектно вразили і ємність з авіаційним гасом, і кілька військових літаків.

«Але найцікавіше, що після атаки інформагентство «TACC» одразу повідомило, що було знищено 4 військово-транспортні літаки Іл-36, хоча росіяни зазвичай таким не балуються. Тобто вони не говорять про втрати відразу», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери Війна не буде тривати довго: Буданов назвав причину
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політолог Вадим Карасьов заявив, що Захід чекає від України прогресу у контрнаступі.

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог прокоментував висадку українського десанту в Криму: «Лиха біда початком».