Держфінмоніторинг продовжує вживати акцентовані заходи з метою реагування на ризики та загрози, що створює рф у сфері відмивання коштів, фінансування тероризму та фінансування розповсюдження зброї масового знищення, а також санкціонування країни-агресора.

Про це повідомляє пресслужба Держфінмоніторингу.

Станом на 1 вересня було проведено низку успішних заходів на міжнародному рівні.

Держфінмоніторингом забезпечуються первентивні заходи щодо різних бізнес-структур рф. Передано підозрілих фінансових операцій до правоохоронних органів на суму більше 134,7 млрд гривень.

Сталося виключення можливості Р2Р транзакцій для низки російських банків та платіжних систем на криптобіржі Binance. Завдяки Держфінмоніторингу відбулося позбавлення агресора статусу спостерігача в Азіатсько-Тихоокеанській групі боротьби з відмиванням коштів APG.

Популярні новини зараз
Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку "Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням
Показати ще

Також рф обмежена у правах членства у Міжнародній групі з протидії відмиванню брудних грошей (FATF). Члени FATF погодилися суттєво обмежити її роль і вплив у цьому органі.

Накладено арешт на корпоративні права на 12,3 млрд гривень.

MONT GROUP: ПФР РФ обмежено у правах членства, в т.ч. позбавлені права обіймати керівні, консультативні та представницькі посади, проводити засідання та брати персональну участь у проектах.

З іншими заходами можна ознайомитись у таблиці від Держфінмоніторингу:

Фото: Держфінмоніторинг
Фото: Держфінмоніторинг