Про це він розповів на своєму каналі.

«Всіх обурило рішення, що Україна планує розбиратися і вимагати екстрадиції всіх тих, хто їздить по Європах. Наскільки я зрозумів, мали на увазі дітей чиновників, депутатів, тобто золоту молодь хочуть повертати сюди, екстрадувати з Європи. Тоді я лише за», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, якщо ж діти чиновників, які виїхали з України під час війни, залишаться недоторканними, а екстрадуватимуть звичайних українців, то навколо цієї ситуації спалахне скандал.

«Та й нічим це не закінчиться, жодної екстрадиції десятків тисяч людей не буде. Європейське юридичне законодавство так не працює», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Павло Себастьянович розповів, яку мобілізацію необхідно провести в Україні.

Також Знай.ua повідомляв, що ідеолог розповів, як провести трансформацію України: «Він має мрію, а маємо план».