Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

«У нашому масовому розумінні особистість, людина перероджується, але це не зовсім правда. Людини як особистість, яка є, моя, твоя, більше не буде, вона помре, вона не перероджується. Душа не перероджується, перероджується дух, а дух позаособистісний», - пояснює Олег Хом'як.

За його словами, душа пов'язана з нашою особистістю, а дух – це свідомість, намір, творення. І в цьому сенсі, констатує психолог, якщо говорити з точки зору кармічних речей умовно і дуже спрощено, то твоє наступне втілення – це вже не ти, який був в іншому житті, це зовсім інша людина.

«Все особисте, образ себе, я Олег Хом'як, розумний, скандальний, лінивий, якийсь, ти якось про себе думаєш, це помре, розпадеться, і цього більше ніколи не буде. У цьому сенсі наше з тобою життя єдине і унікальне, кожна мить унікальна, тому що більше цього не повториться», - наголошує Олег Хом'як.

Як він пояснює, те, що пройде через цикл переродження, це дух, який позаособистісний, який наступного разу набуде іншої форми, іншої особистості. А ця форма та особистість, розповідає гість програми, у певному сенсі залежить від попередніх втілень, від деяких патернів у цьому житті, пов'язаних із бажаннями, діями, гріхами та чеснотами. Тобто констатує експерт, перевтілюються структури, а вони позаособистісні.

Популярні новини зараз
Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Фесенко розповів, чи допоможе Північна Корея росії у війні.

Також Знай.ua писав про те, що Ланг розповіла, коли закінчиться війна.