Про це він розповів на своєму каналі.

«Нам потрібно замислитися, що треба робити далі з підняттям морального духу, мотивації щодо служби в армії, щодо участі в бойових діях. Ми знаємо, що 24 лютого було дуже багато охочих воювати, захищати свою Батьківщину, були дуже великі черги», - повідомив Святослав Дубина.

За словами військового, за півтора роки війни ситуація змінилася, черг уже немає, і питання щодо подальшого поповнення армії і як це буде відбуватися стоїть дуже гостро. Як зазначив Святослав Дубина, для того, щоб люди більш активно шли воювати, необхідно зробити все можливе, щоб військові на фронті були в якомога більшій безпеці, щоб втрати були мінімальні.

«Треба берегти життя людей. Основним завданням для влади в нашій державі має бути збереження життів людей, життів наших воїнів», - заявив Святослав Дубина.

Популярні новини зараз
Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою 5000 гривень надійде на рахунок: ПриватБанк роздасть клієнтам гроші, як отримати
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Михайло Шейтельман розповів, скільки нам обходиться війна щодня і скільки нам допомагає Захід.

Також Знай.ua повідомляв, що Георгій Біркадзе розповів, як покарати чоловіків, які втекли від війни закордон.