Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Поки судової реформи на горизонті я не бачу взагалі, тому те, що роблять правоохоронці, ДБР, СБУ, затримують таких людей, як шуфрич, це ще мало. Тому що які будуть вироки, ми не розуміємо. Це тільки початок», - зазначає Георгій Біркадзе.

За словами експерта, роботу правоохоронців ми дійсно бачимо, але вироки – ні. До того ж, запитує він, чому ми досі спокійно дивимося на те, що «Київгаз» належить бойку і він це контролює, як ця людина досі є героєм України?

Як зазначає експерт, не тільки в ОПЗЖ були корупціонери, зрадники і колаборанти, це стосується й інших партій. Зокрема, стверджує він, немає різниці між юрченком і шуфричем, між марченком і столаром, вони всі однакові і однаково грабували країну. Як стверджує експерт, всі ці доларові мільярдери мають сьогодні повернути народу України те, що вони у нього забрали, так було би справедливо.

«Я сподіваюся дуже на це, подивимося. В житті більше всього я боюся двох речей: побачити смерть близьких мені людей і розчарування. Я дуже не хотів би розчаруватися в людях, яких поважаю і яких вважаю сьогодні героями нашої країни. Тому сподіваюся, що так буде», - підсумовує Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
Екстрасенс Макс Гордєєв розкрив, хто насправді винен у конфлікті України та Польщі Україна забороняє польські товари: які продукти ми більше не побачимо на прилавках Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Кому з українців піднімуть пенсію майже на 2700 гривень: названо категорію та дату
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Вігірінський розповів, чи може Україна розраховувати ядерну програму після війни.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе прокоментував псевдовибори на окупованих територіях.