Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

Як зазначає гість програми, ми фіксуємо успіхи України у зовнішній політиці, але бачимо, що росія теж не сидить на місці, вона активно працює. Якщо брати останні дні чи останні тижні, констатує він, можна сказати, що певні локальні успіхи і росія здобула – навіть ця заява Саркозі.

«Звичайно, я не вважаю успіхом те, що Кім Чен Ин, ще один диктатор, буде продавати зброю. Навпаки я вважаю, що об’єднання диктаторів нам, з одного боку, несе небезпеку, це збільшення зброї нашого ворога, тощо, з іншого – це підштовхує союзників до розуміння, що путін не один, він збирає все зло в одній команді. Якщо ви не сприймали політику Північної Кореї, але путіна – 50/50, то тепер мусите розуміти, що це одне і те ж саме», - пояснює Микола Томенко.

Отже, констатує експерт, клуб диктаторів об’єднався, але було би легше, коли була би загальна єдність цивілізованого світу. На жаль, зазначає він, у путіна десь на зарплатах, десь на інших залежностях знаходиться невелика кількість так званих друзів, а ще є так звані слуги і корисні ідіоти, які вважають, що вони дають добру пораду, а насправді вони цими порадами на боці путіна.

«Тому останній тиждень бачимо і заяви Саркозі, і заяви президента Бразилії, тощо. І ми повинні розуміти, що повинні системно працювати, наводити серйозні аргументи, переконувати, тощо. Але це не є якоюсь новиною, що поки що не весь світ за нас, є країни, із якими активно працює росія, знаходить методи», - констатує Микола Томенко.

Популярні новини зараз
Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список Гороскоп на жовтень-2023 для всіх знаків Зодіаку: повний крах Левів, неймовірна удача Водоліїв та метушня Овнів "Передам, як раніше": українці помітили дивне у платіжках за газ Можна робити запаси - сухарі знадобляться: в Україні знижуються ціни на хліб, гречку та цукор
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Цимбалюк оцінив успіхи контрнаступу ЗСУ навіть без літаків.

Також Знай.ua писав про те, що Кушнір розповіла про боротьбу з корупцією і кейс Коломойського.