Про це він розповів на своєму каналі.

«Російська енергетична інфраструктура набагато вразливіша для атак і ракетами, і безпілотниками, ніж наша. Чому так? Тому що Україну до певної міри наситили системами ППО, у наших фахівців є досвід швидкого ремонту, у нас є певні запаси вже за деталями», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, також Україна вже вжила певних безпекових заходів щодо окремих об'єктів, тому знищити їх тепер набагато складніше. Як зазначив Борис Тизенгаузен, і в нас, порівняно з росією, не така вже й велика територія, відповідно й захистити її від ракетних ударів простіше.

«У росії всі об'єкти розкидані на сотні кілометрів, захистити їх системами ППО абсолютно неможливо. І в росії також більшість енергооб'єктів були побудовані ще за радянських часів, тобто з запчастинами багато питань буде», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Ельвіра Кириленко розповіла, як зміняться тарифи на комунальні послуги: «Всі платитимуть по-різному».

Також Знай.ua повідомляв, що журналіст Едуард Гльоза пояснив, чому зростання тарифів на комунальні послуги в Україні є неминучим: «Хто платить гроші, той і замовляє музику».