Про це він розповів на каналі «Особистість з Сергієм Дойком».

«Світ зараз змінюється за допомогою України, бо якби не наш героїчний опір, то вони б не почали перелаштовуватися. Ще рік тому ніхто не міг дозволити собі сказати щось погане про ООН чи Радбез», - повідомив Олексій Буряченко.

За словами політолога, зараз же всі розуміють, що ООН вже не може виконувати повноцінно свої функції, і відправною точкою у втраті ООН свого статусу потужної, впливової організації став саме 1991 рік. Як зазначив Олексій Буряченко, тоді ООН дозволила росії незаконно зайняти місце Радянського Союзу в організації.

«Усі західні аналітики називають цю подію такою точкою неповернення. Усе, що було далі, - це затикання дірок. Тоді ще всі мали зрозуміти, що це не буде так працювати. І все, що відбувалося потім, ситуацію тільки погіршувало», - заявив Олексій Буряченко.

Популярні новини зараз
Повістки приходитимуть швидше: Кабмін підписав указ Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політик Дмитро Співак розповів, як Захід планує допомагати Україні: «Вони вигадали нову схему».

Також Знай.ua повідомляв про wish list від США: експертка пояснила, чому американці сумніваються, що Україна правильно використовує допомогу.