Про це він розповів на своєму каналі.

«Вітер змін почався на Заході, поки що не цунамі, але вітерець уже такий помітний. Розпочався етап примусу української влади до боротьби та викорінення корупції всередині української влади. Дуже важкий процес, тому що легко боротися з корупцією десь там, а викорінювати корупцію всередині себе важко», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, на Заході вже говорять про корупцію всередині нашої країни, там довкола цієї проблеми розгортається ціла кампанія. Як зазначив Дмитро Співак, також у США наголошують, що боротьба з корупцією – це головна умова для продовження фінансування та надання допомоги.

«Захід має всю повноту інформації і навіть набагато більше, ніж наші журналісти та розслідувачі. Та й ми з вами знаємо про щоденні корупційні скандали, величезні цифри. Це я все про вітер змін, він змінився з попутного на боковий, який поки що не страшний Україні», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла Взимку українців можуть очікувати нові випробування: відключення світла ще квіточки Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політик Дмитро Співак розповів, як Захід планує допомагати Україні: «Вони вигадали нову схему».

Також Знай.ua повідомляв, що експерт розповів, чи далі буде допомога від США: «Ми сьогодні заручники ситуації».