Про це він розповів на своєму каналі.

«Європейський Союз у грудні погодиться розпочати переговори щодо вступу України до ЄС, про це пише «Politico». Там є цікаве таке формулювання, що Єврокомісія зробить таку заяву, після якої державам-членам Європейського Союзу дуже важко буде протистояти переговорам», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, ця новина дуже цікава, тому що в Євросоюзі справді є держави, які перешкоджають вступу України до ЄС. Як зазначив Борис Тизенгаузен, взагалі, якщо проаналізувати весь шлях України до ЄС, то ми постійно стикаємося з якимись проблемами.

«Але Верховна Рада на кожному пленарному засіданні ухвалює пакет так званих євроінтеграційних законів. Тобто там прямо за пакет голосують. Що це за закони? Ці закони допоможуть надалі гармонізувати наше законодавство із законодавством ЄС», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політик Дмитро Співак заявив, що західні партнери змушують Україну боротися з корупцією: «Вітер змін розпочався на Заході».

Також Знай.ua повідомляв, що Георгій Біркадзе розповів, чи пов'язана затримка допомоги від США з корупцією в Україні.