Станом на 6 жовтня було проведено низку успішних заходів на міжнародному рівні. Заблоковано 11,7 млрд гривень. Накладено арешт на корпоративні права на 12,3 млрд. гривень.

Також Росія обмежена в правах членства в Міжнародній групі з протидії відмиванню брудних грошей (FATF). Члени FATF погодилися значно обмежити її роль та вплив у цьому органі.

Також сталося виключення можливості Р2Р транзакцій для низки російських банків та платіжних систем на криптобіржі Binance. Завдяки Держфінмоніторингу відбулося позбавлення агресора статусу спостерігача в Азіатсько-Тихоокеанській групі боротьби з відмиванням коштів APG.

MONT GROUP: ПФР РФ обмежено у правах членства, в т.ч. позбавлені права обіймати керівні, консультативні та представницькі посади, проводити засідання та брати участь у проектах.
Держфінмоніторингом забезпечуються первентивні заходи щодо різних бізнесових структур по Росії.

З іншими заходами можна ознайомитись у таблиці від Держфінмоніторингу:

Популярні новини зараз
Гроші змусять повернути державі: українців попередили Зупинили на вулиці і силоміць тягнуть в ТЦК: юрист дав поради, які врятують від неприємностей В українців масово горять холодильники: як зберегти техніку під час відключень світла ПриватБанк блокує карти українців після цієї операції: "Платив роками за кожен місяць"
Показати ще

Дані Держфінмоніторингу
Дані Держфінмоніторингу