Про це він розповів на каналі «Прогноз».

За вересень наші війська змогли завдати нищівного удару по заводах, які виготовляють зброю в росії. Чи ми якось змогли послабити ворога цими ударами? Наскільки ми змогли їх послабити?

Карта Коса говорить про те, що справді шкоди було завдано великої, і у них є втрати, але про них не говорять. І це може бути пов'язане з тим, що морський флот від цього страждатиме. Може, якихось деталей не вироблятимуть або щось не працюватиме.

Чи готується зараз кремль до того, що вони залишать якусь територію України?

Так, такий варіант можливий, я про це вже говорю десь місяць, що російська армія піде з якихось напрямків і перейде на інші, щоб утримувати ці позиції. Тобто буде ніби пересортування цих військ, вони йдуть.

Популярні новини зараз
З 1 січня почне діяти новий законопроєкт: наскільки він засмутить водіїв Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Тарифи на воду різко підняли: скільки коштуватиме куб, ціни по областях
Показати ще

Тобто, щоб зберегти свої війська та якісь позиції, вони щось віддадуть?

Вони десь йдуть для того, щоб устояти там, де їм вигідно, де їм потрібно встояти.

Нині на Донеччині складна ситуація. Ситуація із Бахмутом. Чого очікувати у жовтні? Чи зможемо ми відбити Бахмут?

У жовтні Україна зайде більше, йде просування, великою ціною, але йде просування.

Лівий берег Херсонщини?

Тут уже готуються відійти. Деокупація є обов'язковою.

Як ворожі війська рухатимуться?

Більше до Донецька та Луганська. Вони це (ред. – Херсонщину та Запоріжжя) мають віддати та закрити Крим, ось це у них у планах зараз. Тобто повернуться до зони АТО.

Чи це у них до Нового року така мета?

Це взагалі не те, що до Нового року, а зараз, ось такі у них плани. Але ще сперечаються, я бачу, сваряться, хтось не згоден на таке, але ось це робитимуть. Нічого не вийде інакше.

Як повідомляв Знай.ua, Вергелес повідомила, що жовтень – час для нашої держави зупинитися, провести певний аудит та роботу над помилками.

Також Знай.ua писав про те, що Атаманова розповіла про шанси та небезпеки для України у жовтні.