Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Обстріли портів. Чи у жовтні вони продовжаться і чи є загроза мирному населенню?

Обстріл портів у жовтні продовжиться, по мирному населенню загроза є, але дійсно ціль – не мирне населення. Тобто тут загроза радше у помилці, у зміні траєкторії, такого от формату, але ціль – не мирне населення, ціль – порти, логістичні, військові об’єкти. Але загроза для населення є.

Захід України. Чи є загроза обстрілу Івано-Франківської і Львівської областей у жовтні?

Мабуть, останні тижні три я про це говорю, якщо не більше, що мені не подобається, що у ворога по Заходу України є якісь записані ручкою пунктики. Тобто я розумію, що от-от буде поцілено по території Заходу України. Тобто є загроза для Львівщини, Тернопільщини, Франківщини. Я передивлялася Захід, мені не подобається, що є якісь місця, на які у них є плани. І це лише питання часу, коли вони будуть цей план намагатися реалізувати.

Популярні новини зараз
Зупинили за порушення – можуть доставити до ТЦК: нові правила мобілізації Обмеження водопостачання: українці можуть залишитись без життєво важливої ​​послуги Ці Знаки Зодіаку стануть багатими вже у липні: кому доля подарує успіх Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Попри заяви деяких експертів, що обстріли вже не будуть такі великі, Зеленський сказав, що вони будуть і далі нас бомбити, і у нас буде дуже важка зима. Про що говорив Зеленський? Те, що було минулого року, знову повториться?

Ні, такого прямо ресурсу, щоб повторювати, як минулого року, у них немає, але це видозміна обстрілу. Це більше фальшивих пусків, це більша кількість шахедів, це комбіновані з іншими ракетами. Так, не по 150 ракет, як це було минулого року, не по 200, як це було минулого року, але тепер у них хитра комбінація. Тобто вони перейшли від масованої атаки «аби гамселити купою всього» до тактики намагання заплутати ППО.

От чому буде важка зима, саме у контексті того, що ніхто ідею обстрілювати Україну не полишив, і вони змінили тактику цих обстрілів. От у чому у нас проблематика. З одного боку, у нас і систем ППО дійсно побільшало, нам передали певну техніку і ми більше готові, ніж минулого року, але вони і тактику змінили.

Як повідомляв Знай.ua, Шатилович розповів, що росіяни збираються піти із Запорізької та Херсонської областей, перетягнути свої сили на Донбас та закритися у Криму.

Також Знай.ua писав про те, що Вергелес повідомила, що жовтень – це час для нашої держави зупинитися, провести певний аудит і роботу над помилками.