Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Україна отримала нову зброю, у нас тепер є ATACMS, нам дали танки Німеччина нарешті. Як зараз будуть розгортатися події? Ми зможемо послабити ворога до кінця року так, щоби максимально вигнати його з нашої землі?

Я бачу, що наші військові генерали будуть навчатись, або хтось на платній основі буде ніби брати участь у підготовці військових, або навіть військові за бажанням можуть в інших країнах. Це наперед я кажу, так буде.

Цю зброю використають дуже ефективно. Я бачу, куди ми будемо цілитись, думаю, не буду про це говорити, не доречно. Дуже воно нам допоможе.

Із 20-х чисел будуть якісь задумки посилюватись, знову будемо чути повітряні тривоги. Запоріжжя, Запорізька область, Миколаїв, Миколаївська область, Херсон, Херсонщина. Бахмут, десь біля будуть збиратися, я бачу, що прямо накопичується більше, як мурашник, щось туди дотягують. Донецьк, знову Луганщина, щось мені там так не приємно, фосфор, дуже багато хімії туди стягують.

Популярні новини зараз
"З нас деруть три шкіри, цинічно та жорстоко": експерт пояснив, як можна було виправити ситуацію Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Вони ще мають намір якось проштурмити якусь територію, щоб ближче підібратися. Хочуть прийти в місто на «А» і звідти пробувати проштурмити. Дуже багато з цього боку загине, де Донецьк, Донеччина, їхніх трупів буде дуже багато. Авдіївка, напевно. Крим, також там усе буде прямо… Кораблі у новинах знову. З кораблями будуть новини пов’язані.

І Україні зараз потрібно ще взяти авіацію для того, щоб захищати електростанції. Трошки буде холодніше, але Україна витримає.

Як повідомляв Знай.ua, Подольська розповіла, що скоро Плутон перейде у Водолія, а це означає великі зміни для росії.

Також Знай.ua писав про те, що Стогнушенко розповіла, чи зменшиться допомога Україні через війну в Ізраїлі.