Про це вона розповіла у проєкті «ОБЛИЧЧЯ.UA».

Як зазначає співачка, сьогодні у нас Зеленський дійсно настільки заклопотаний війною з росією, що йому просто ніколи дивитися, а що там у нас у культурній сфері відбувається. Адже президент, констатує вона, не може розірватися, а щоб делегувати ці повноваження, має бути кому їх делегувати. Тим не менш, констатує гостя програми, Мінкультури у нас – це дуже серйозний орган, який має багато-багато юрисдикції у різних сферах налагодити.

«У мене є не просто мрія, а конкретний план, не знаю, наскільки він уже зараз у цій країні реалізований може бути, але у мене була величезна мрія відкрити тут велику музичну академію для обдарованих дітей. І взагалі працювати зі світовими знаменитостями, зі світовими педагогами, запрошувати із США, тобто робити ґранти», - розповідає Міла Нітіч.

Принагідно вона згадує, що про наших українських артистів чомусь завжди кажуть як про таких, які ніколи не були і не будуть у Голлівуді. Тим не менш, нагадує співачка, у Голлівуді була Квітка Цісик, і вона була там на дуже високому рівні, тому і наші українські діти можуть дійти до такої відомості.

«Щоб у дітей, особливо в талановитих, потім була можливість виїжджати. Тому що США якраз дуже сильно цінують талановитих, і їм треба було би давати можливість розвиватися і сяяти на увесь світ, для того, щоб усі знали, що це український виконавець, але він зміг», - пояснює Міла Нітіч.

Популярні новини зараз
Українці в паніці змітають із полиць пристрої для зарядки: ціни починають не кусатися, а з'їдати Чоловікам можуть дати більше часу на ТЦК: нардеп вважає, що це необхідно Усі надії лише на індексацію: як в Україні зміняться пенсії у 2025 році Кабачки в сметані будуть кращими за гриби: цей рецепт стане вашим улюбленим на літо
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Нітіч розповіла, з якими проблемами можуть зіткнутися артисти в стосунках.

Також Знай.ua писав про те, що Нітіч розповіла про труднощі інтелектуальної музики в Україні.