Про це він розповів на каналі «Контекст».

«В Україні наступного року, незважаючи на повномасштабну війну, буде запущено пенсійну реформу. Її мета, як розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, довести рівень виплат до 30-50% середньої зарплати, а також зрівняти нові й старі пенсії», - повідомив Едуард Гльоза.

За словами журналіста, підвищення пенсій також закладено в проект державного бюджету на 2024 рік. Як зазначив Едуард Гльоза, відтак мінімальна пенсія в Україні зросте вже з 1 січня 2024 року.

«Це пов’язано зі збільшенням прожиткового мінімуму, який уряд заклав у проекті державного бюджету на наступний рік. Відтак мінімальна пенсія зросте на 268 гривень і становитиме 2361 гривню», - заявив Едуард Гльоза.

Популярні новини зараз
ТЦК оштрафує ухилянтів і за кордоном: які суми доведеться віддати В Україні підвищать ще один комунальний тариф До терміналів не підходьте: популярний український банк не приймає купюри по 500 гривень Опалення немає, а квитанції є: чи законні платіжки за тепло влітку
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, журналіст Едуард Гльоза розповів, що в Україні хочуть ввести нове свято: «Але офіційним вихідним воно не буде».

Також Знай.ua повідомляв, що Ельвіра Кириленко розповіла про нововведення для водіїв в Україні: «Трохи змінили правила дорожнього руху».