Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

«Якщо з'явиться хоробрість у нових правителів з двох сторін для створення двох держав, рано чи пізно ці держави можуть злитися в одну як федерація, конфедерація, тому що і історія, і географія підштовхуватиме два народи», - розмірковує Мохаммад Фараджаллах.

Як пояснює експерт, ізраїльська економіка дуже потребує робочої сили, саме кадрів з палестинської сторони, а палестинська сторона не має технічних можливостей, інформаційних, взагалі технологій, як Ізраїль з усією інфраструктурою, вони теж потребують цього, електрики, всього.

На думку гостя програми, об'єднуючи ці можливості, ми можемо дійсно побачити дуже серйозну та впливову державу, яка може просто бути еталоном толерантності для всього світу та з дуже сильним економічним піднесенням.

«Але для цього потрібно спочатку, щоби всі трошки охолонули, приглушили ненависть, потрібно, щоб жили у мирі окремо кілька десятиліть, але рано чи пізно, я думаю і вірю, що це може бути», - підсумовує Мохаммад Фараджаллах.

Популярні новини зараз
Олена-Крістіна Лебідь зажадала неприємного слизу від свого нареченого Розенка: "Три, якщо великі, своїх мало" "Найстрашніший знімок з космосу": спливли деталі про астронавта, що опинився поза шатлом Їхав на похорон, але не думав, що на свій: у "дикій" аварії помер легендарний футболіст Важливі товари скоро зникнуть: у АТБ та Епіцентрі зізнались про труднощі
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Співак заявив, що зустріч Байдена та Сі Цзіньпіна історична.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, чи економіка України розвивається під час війни.