Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Є дуже великий шанс того, що цей статус військового стану буде переглянуто. Мене можуть поправити люди, які знають закони, які там у нас ще варіанти.

Може, він стане частковий?

Так, як було з 2014 року, коли це була антитерористична операція на окремих ділянках. Я все ж таки за те, що військовий стан переглянуть і введуть щось інше.

Тобто фактично ще щось буде відбуватися, якісь дії бойові, але все ж таки цей стан можуть переглянути, тому що занадто тут непогані аспекти. Коли такі аспекти є, це каже, що майбутнє непогано виглядає, як світло в кінці тунелю. Це так виглядає енергетично. А військовий стан продовжений – це якась журба.

Популярні новини зараз
Донька Володимира Зеленського завела собі хлопця, це шокувало обох батьків: "Що робити. Більше не маленька" Вчені назвали групу крові, власникам якої не варто і на сантиметр наближатись до алкоголю Українці платитимуть за газ по-новому: до мешканців трьох регіонів звернулися з важливим попередженням 3600 грн на дорослого та 6600 грн на дитину: в уряді поділилися радісною для українців новиною
Показати ще

Тобто зміни не будуть такими вже яскравими, супер фантастичними, вони будуть повільними, ситуація буде дуже повільно змінюватись, але статус може бути пом’якшений.

Як повідомляв Знай.ua, Романова пояснила, що Китай тільки прикидається, що підтримує росію, насправді ж він вичікує слушний момент для реалізації своїх планів.

Також Знай.ua писав про те, що Атаманова розповіла, що Китай готує для росії.