Про це він розповів на своєму каналі.

«Під час війни, під час бойових дій, під час воєнного стану є Ставка Верховного головнокомандувача та посада Верховного головнокомандувача, він же – Президент України. Тобто, Президент України Володимир Зеленський є військово-політичним керівником держави», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, саме Президент займається куруванням усієї вертикалі військового керівництва і вирішує політичні питання внутрішні та зовнішні. Як зазначив Дмитро Співак, також є Головком Збройних Сил, який займається винятково сферою воєнних дій.

«Тобто армією, наступом, забезпеченням, тактикою, стратегією. І жодної політики, винятково воєнні дії. І тому, згідно з нашим законодавством, тут не має бути жодного конфлікту. Президент несе відповідальність за політичний блок питань, а військове керівництво, тобто Валерій Залужний, несе відповідальність за армію», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Зниження тарифу на доставку газу: хто платитиме менше Літнім українцям виплатять бонус до пенсії: хто і на яку суму може сподіватися Vodafone автоматично переводить на нові тарифи: умови гірші, а плата більша Нові тарифи з 1 березня: українців попередили про подорожчання проїзду у тролейбусах
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Валентин Гладких розповів, наскільки сьогодні корумпована українська судова система.

Також Знай.ua повідомляв, що Олександр Мусієнко пояснив, чому Зеленський не звернувся до сенаторів США.