Про це він розповів на своєму каналі.

«Ключове те, що вже зараз, цього тижня Білий дім планує затвердити двопартійний висновок, який розморозить військову допомогу Україні та Ізраїлю в обмін на будівництво ось цієї великої «трампістської» стіни», - повідомив Борис Тизенгаузен.

За словами політтехнолога, угода між республіканцями та демократами є, зараз за певними пунктами ще тривають обговорення. Як зазначив Борис Тизенгаузен, швидше за все на цьому тижні вже проголосують за той самий пакет, навколо якого стільки точилося дискусій між республіканцями і демократами.

«Звісно, Зеленський летить туди. Як кажуть, традиції ніхто не скасовував. Кінець року, нарешті все подолали, тут голосують за пакет допомоги Ізраїлю та Україні, Байден зустрічається з Зеленським, висловлює повну підтримку Україні, перспективи. Ну, тобто все, як люблять у Сполучених Штатах», - заявив Борис Тизенгаузен.

Популярні новини зараз
Про штраф ТЦК розповість мобільний додаток: що вигадали для ухилянтів Українцям приготували подорожчання ще двох тарифів: за що доведеться платити більше Пенсіонерам додадуть 600 гривень: як оформити надбавку Українці отримають рахунки за світло з несподіваними сумами: підвищення тарифу відчують не всі
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олександр Мусієнко розповів, які ставки сьогодні роблять США та світ на російсько-українську війну.

Також Знай.ua повідомляв, що експерт розповів, хто і що саботує контрнаступ ЗСУ: «Європа дала 300 тисяч снарядів».