Про це він розповів на своєму каналі.

«Нам, напевно, за підсумками війни дадуть гарантії безпеки від G7. Нам різні пропонуватимуть варіанти: озброювати Україну, і це теж нормально, будувати з нами спільні підприємства з виробництва озброєнь на території нашої країни – це теж нормально», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, весь світ сьогодні говорить про те, що Збройні сили України – найбільш боєздатна, мотивована та професійно підготовлена армія Європи. Як зазначив Дмитро Співак, зараз ми за всіма параметрами відповідаємо вимогам НАТО та готові до вступу до Альянсу.

«Чому якась маленька Данія вчить чогось там українських льотчиків? Ми можемо датські збройні сили навчити, як протистояти путіну. Тому що ми це зробили у реальному житті», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Вручення повісток від ТЦК відбуватиметься по-новому: чоловіків попередили Ухилянти заплатять з відсотками: коли почнуть приходити штрафи та як покарають за їх несплату Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Олексій Буряченко розповів, як агенти кремля готували Україну до сьогоднішньої війни.

Також Знай.ua повідомляв, що експерт розповів, що нам потрібно для перемоги: «Війна на виснаження – це насамперед математика».