Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Метро потрібно займатися. Коли виходять із команди і кажуть, що все це Янукович… Послухайте, а чому Янукович, а не Кравчук? Давайте відразу Кравчук або Брежнєв. А чому ні? Містом потрібно займатися», - зазначає Георгій Біркадзе.

По-перше, пояснює експерт, обов’язково потрібно щороку проводити гідроізоляцію. По-друге, продовжує він, коли нова команда приходить до влади у місті, вона має провести ревізію, чітко визначити, що на балансі, чого немає, і написати про це, що от такого-то дня вони отримали метро у такому-то стані.

Принагідно експерт зазначає, що от можна подивитися на мера Харкова, у якого в місті все працює навіть під обстрілами. Тому, стверджує він, дуже важливо, аби наші мери не вилітали у космос, а реально координували свою роботу із владою.

«Щоб ви зрозуміли, 180 мільйонів гривень метрополітен (ред. – у Києві) вивів на ремонт прохідницького щита, який робить тунелі, якого немає взагалі, цього обладнанні немає, щоб робити ремонт. Просто вкрали. Просто взяли і вивели закордон гроші. А потім кажуть, чому там тече вода? А тому, що не займаються», - підсумовує Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
Чи підуть на фронт усі, хто "оновився": у Міноборони відповіли ЗМІ пишуть, що Сергій Притула купив 3 квартири у Києві, збираючи донати на ЗСУ Vodafone дав можливість залишатися на зв'язку за 35 гривень на місяць: як скористатися шансом Перевірте свій "Резерв+": кому терміново потрібно в ТЦК
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Соскін розповів, чому під час прямої лінії путіна на екрані з'являлися дуже незручні для нього питання щодо війни та інших моментів.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе оцінив роботу президента України за роки війни з росією.