Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

«Логіка цього законопроєкту з боку військових лінійна, вона не передбачає якихось інших підходів, окрім ресурсного. З іншого боку – електоральна логіка політиків, які мислять електоральними категоріями», - зазначає Віталій Кулик.

Як він пояснює, на Банковій бачать зростання рейтингу Залужного, мовляв, це потенційно небезпечно, до ЗСУ зберігається високий рівень довіри, а образ інституції певною мірою об’єднується із образом головнокомандувача. Тому, констатує експерт, виникає занепокоєння, ситуацію вирішили торпедувати цим законопроєктом.

А далі, продовжує гість програми, починається обговорення, законопроєкт підсвічують, вказують на винних, хто це ініціював, хто приховує реальні втрати, хто не жаліє людей, хто місцями не компетентний. Відповідно, констатує він, за електоральною логікою це викликає шок у суспільства.

«Це потужний удар по довірі до ЗСУ, я би навіть сказав, що по нашій вірі у ЗСУ, у наш ЗСУїзм як релігію. Чи переживе інституція ЗСУ цей удар – під питанням, тому що вже зараз є тріщини у цій історії. Поки що висока довіра, висока підтримка, готовність підтримувати, але не собою. Чому так відбулося? Тому що є логіка ресурсу, а не активу, і логіка електоральна, у цьому законі вони об’єднані», - пояснює Віталій Кулик.

Популярні новини зараз
140 тисяч штрафу за газ: українців почали карати за порушення, які раніше "сходили з рук" Пенсіонерів заженуть у суворі рамки: три роки і не більше Просто взяли та закрили: ПриватБанк припиняє обслуговування клієнтів – суд уже втрутився Українці почали отримувати штрафи за житло: кого чекає лист від податкової
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Карасьов пояснив, що у світі сьогодні перестверджується культ насильства, міжнародні інституції не працюють, на перший план виступає сила.

Також Знай.ua писав про те, що Вігірінський розповів, чому путін у новорічній промові не згадав про війну з Україною.