Про це він розповів на своєму каналі.

За словами експерта, є кілька способів, як Україна може протистояти російським ракетам, один із яких – це накопичити більшу кількість засобів зенітно-ракетних комплексів, тобто ППО типу Patriot або SAMP/T. Але це, стверджує він, довго і складно, треба працювати над іншою стратегією.

«Зверніть увагу, що у повідомленнях Повітряних сил була новина про те, що частина ракет не досягла цілей через роботу РЕБ. Радіоелектронна боротьба, яка працює, це цікавий спосіб», - зазначає Олександр Мусієнко.

Як він пояснює, було би, звісно, дуже добре, якби можна було ракету відправити у тих, хто її випустив, це в ідеалі, але ракету можна відхилити від великого міста, аби вона впала за межами населеного пункту. За словами експерта, добре, якщо ракета впаде десь у полі, водоймі, лісі, де немає людей, аби збитки були мінімальні.

«І ось це те, що випробовується зараз. Це один зі способів протидіяти. Бачите, що це не є неможливо. Я вам наведу порівняння з тим, як працює росія по ракетах GMLRS до HIMARS, як вони намагалися їх відхиляти і в них виходило у певні моменти. Ми так само можемо працювати. Тим паче, що по РЕБах, радарах і всьому, що цього стосується, в України було і виробництво, і можливості, і фахівці. Над цим потрібно працювати», - підсумовує Олександр Мусієнко.

Популярні новини зараз
Українці, у яких пенсія нижча за 10 тисяч, отримають "бонус": кому поставлять одну умову Україною пройдуть позапланові перевірки ЖКП: кому слід готуватися Обводять навколо пальця: клієнти запідозрили "Приват" у махінаціях з комунальними платежами Дешевий зв'язок для пенсіонерів: у "Київстар" зробили заяву
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ланг розповіла, хто буде наступним президентом США та чи підтримає він Україну.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко прокоментував знищення російських А-50 та Іл-22.