Про це він розповів у програмі «Культ особистості».

За словами експерта, стратегічна підтримка США Україні двопартійна – і республіканців, і демократів, просто напередодні виборів кожна партія і їхні політичні лідери, які зараз беруть участь у праймериз, піднімають згідно з їхніми соціологічними дослідженнями різні популярні теми і навколо них набирають собі бали.

«Ось і все, не більше. А стратегічна політична підтримка Білого дому і обох партій, які формують Конгрес, і республіканців, і демократів, є по відношенню до України так само, як і по відношенню до Ізраїлю. Тому не сумнівайтесь, допомога Україні від США буде», - стверджує Андрій Новак.

На думку гостя програми, тут та сама аналогія з ЄС: була давно анонсована сума у 50 мільярдів євро, процедурні затримки, Угорщина проти, торгує для себе чергові пільги від ЄС, то вже нібито підключається Словаччина, тому що і там, і там перемогли проросійські політики, але далі все вирішилось.

«Але це не більше, ніж процедурні моменти також напередодні виборів у тих же Угорщині і Словаччині. Коли виборчі перипетії пройшли, ми отримали рішення ЄС, всіх органів ЄС про виділення Україні 50 мільярдів, конкретно розбита на 3 напрямки ця сума, на 4 роки. Все, як і планувалось, проголосовано. Те саме буде і із США», - підсумовує Андрій Новак.

Популярні новини зараз
Літнім українцям виплатять бонус до пенсії: хто і на яку суму може сподіватися Виплати лише раз в квартал: в ПФУ повідомили важливу деталь для українських пенсіонерів Навіть відключений газ не врятує від боргів: українцям доведеться платити і за це Пенсіонерам дали термін до 31 березня, інакше не буде виплат
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Дмитрієва розповіла деталі закону про збереження репродуктивних клітин військових.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко пояснив, чому треба розвивати безпілотну складову армії.