Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Поговоримо про критичну інфраструктуру. Зруйновано Обухівську ТЕС. Які наслідки це матиме? Тому що від Обухівської ТЕС залежать й інші області України.

У мене такий розклад. Зараз ця ситуація знаходиться у підвішеному стані. Найімовірніше, на певне відновлення чи на можливість відновлення повпливає світ, вірогідно, буде щось передане, що дозволить зберегти якусь електроенергію.

Ситуація важка і, ймовірно, є дуже великий ризик повторного намагання руйнації цієї самої території, бо випадає Вежа і Трійка мечів. Тобто вони, очевидно, били і не добили, будуть добивати. От якась така історія.

Вони вщент зруйнували. Яка ще мета у них саме на Обухівщині?

Популярні новини зараз
Чи буде бензин та дизель по 80 грн за літр: українцям відкрили правду Заповіт чи дарування: як правильно передати нерухомість дітям Пенсіонерам готують солідну доплату: хто та скільки отримає Від платіжок зомліємо: кожен кубометр обійдеться українцям у 300 гривень
Показати ще

Повна втрата. Я так розумію, вони вщент зруйнували щось, але там щось стратегічне... Словом, П’ятірка кубків, ціль – повна втрата.

Чи зможемо захиститися?

Частково. Ресурс обмежений.

Атакували запорізькі ТЕС, об’єкти генерації та системи передач. Запорізька область. Яка там ситуація і що їх чекає?

Можуть бути по Запорізькій області і по Запоріжжю відключення світла. Бо у мене випадає Відлюдник, тут він зі свічкою, він може казати про графіки якогось відключення світла, періодичне зникання світла. Тому що маємо в енергетичній структурі П’ятірку пентаклів, тобто менше, ніж потрібно для обслуговування, менша якась напруга.

Як повідомляв Знай.ua, Атаманова розповіла, чому республіканці затягують із пакетом допомоги Україні.

Також Знай.ua писав про те, що Бюн розповіла, яка доля чекає на нові російські кораблі в Чорному морі.