Про це вона розповіла у програмі «Прогноз».

ПВК «вагнер» справді зараз лежить під ФСБ? І чи є у них майбутнє?

Він каже, що зараз вони керують, але в майбутньому вони стануть потужною силою, крутішою за Легіон, Легіон «Свобода Росії».

А з ким воювати будуть?

Вже, каже, зі своїми. Каже: «Щоб воювати зі своїми – це найбільша пригода. Я ж почав воювати зі своїми. Дивись, куди я танки розвернув?».

Популярні новини зараз
Дешевого одягу у секонді більше не буде: прийнято важливе рішення ТЦК змінюють методи пошуку: що треба знати З інших беруть пару тисяч: кому з українців задарма встановлять двозонні електролічильники Для трамваїв і тролейбусів встановили нові тарифи: скільки коштуватиме поїздка
Показати ще

А чому не дійшли?

Сказали, що так не вийде, буде поганий сценарій. І сказали, що йому треба на покій, він же має свого шамана, і він йому сказав, що треба відпочити. Знаєш, що таке вигоряння? Вигорів, каже. Горів, горів, і вигорів. Навіть у Пітера Пена можливе вигоряння від казкової країни.

ПВК «вагнер», звірячий проект. Навіщо створювалася така сила? І як вона починала створюватись?

З дитячого будинку та з в'язниці, з в'язниці для малолітніх злочинців. Каже, їх було шкода, вони не мали дитинства, але вже й не будуть. Тому що, коли людина в дитинстві пройшла звірине, для неї єдине щастя – це завдавати іншому болю і бачити, що біль заподіюють не йому. Психологія, говорить, Фройд, говорить, любить психологію, він пише книги.

Як повідомляв Знай.ua, Gaya попередила про катаклізми, які відбудуться у росії найближчим часом.

Також Знай.ua писав про те, що Бюн розповіла, чи Ізраїль відповість на атаку з боку Ірану.