Про це він розповів у блозі Олеся Донія.

Як зазначає гість програми, він приїхав до Харкова у 20 років після радянської російської армії, і в перші ж дні навіть не міг відрізнити слово «перукарня» від «пиріжок». І далі, розповідає волонтер, він вирішив зрозуміти Україну через Шевченка, за 20 років він зібрав величезну колекцію «Кобзаря», понад 100 книг, виданих до Другої світової війни.

«Я помилявся багато разів у житті, єдине, чого я не соромлюся, - вибачитись, якщо аргумент проти аргументу і мене переконали, що я не правий. Так, я колись говорив свого часу і про червоно-чорний прапор, що його не буде в моєму місті. Шість разів за це вибачився публічно, можу сьомий перепросити, що я був у цій чортовій футболці «Беркут» тощо. Але, по-перше, я вважаю слово «вибачте» силою, а не слабкістю, якщо я не правий», - розповідає Юрій Сапронов.

За словами волонтера, він також погано знає історію України, почав вивчати, і ось його дуже зачепила книга Михайла Зигаря «Війна та покарання», перша половина якої розповідає про сучасність, а друга – про 300 років історії України. Виявляється, наголошує гість програми, росіяни не одне століття нас знищували.

«Ми – вільні козаки. Так, наче у нас там якесь слов'янське щось, все якесь спільне, але вони терпили, а ми – ні. У нас стільки Майданів буде, скільки треба, свавілля – підемо. Я, звичайно ж, почуваюся українцем, маю один паспорт, хоч Папа Римський нехай перевірить. Я українець», - наголошує Юрій Сапронов.

Популярні новини зараз
Чи буде бензин та дизель по 80 грн за літр: українцям відкрили правду З 1 червня військовозобов’язаних чекають важливі зміни: що треба знати ТЦК відбирає військовий квиток на вулиці: юристи пояснили, що робити На ці картки пенсія не прийде: у ПФУ розповіли, як не залишитись без виплат
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Дикий попередив про майбутні скандали через посилення мобілізації.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів, як повітряні кулі плутають російські радари.