Про це він розповів у своєму блозі.

«От Пекін має надати якусь таку формулу, яка влаштує росію. Ось це, я думаю, буде основною темою перемовин під час візиту путіна до Китаю. Економіка теж буде обговорюватись, тому що росія залежить від ресурсів Китаю. Але все ж таки думаю, що ось цей блок питань політичний і військово-політичний буде превалювати під час візиту путіна до Сі», - міркує Олександр Мусієнко.

Окрім того, додає він, є ж інформація, що Сі поїде до Франції, і тут хтось може подумати, що Китай буде підтримувати мирний трек, що будуть домовлятися, що будуть стримувати росію. На думку експерта, Китай не зможе запропонувати нічого такого, що нас влаштує, бо його максимум - це перемир'я по лінії фронту без гарантій безпеки, тобто історія win-win.

«Вони можуть бути зацікавлені у тому, щоби не допускати подальшої війни, щоби війна зупинялась, заморожувався конфлікт, але точно Китай не зацікавлений у тому, щоби послаблювати путіна таким чином, аби він втратив владу. Тобто Китай зацікавлений у слабкому путіна у власних інтересах, але Китай не зацікавлений у слабкому путіні, якого скинуть за те, що він проявив слабкість, за те, що він не зміг довести до кінця (а він і не зможе) свою цю неоімперську агресивну війну», - пояснює Олександр Мусієнко.

Популярні новини зараз
Українцям дозволять відкупитися від мобілізації – новий закон вже на підході Банки посилять обмеження грошових переказів: навіть дрібні платежі доведеться пояснювати Пенсіонерам встановили обмеження: кому не світить підвищення виплат У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Доній розповів, чи вписується наступ на Харків у теперішню тактику кремля.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів, як скоро після гнучкої оборони ЗСУ зможуть піти у наступ.