Ці фортифікації побудували із залученням приватного партнерства і із застосуванням важкої техніки. А процес зведення другої лінії оборони інспектував ще в березні 2024 року сам голова ВЦА Олег Синєгубов. Побачити відео фортифікацій можна за посиланням.

Зазначається, що йдеться про залізобетонні конструкції, конструкції з дерева, траншеї із сітками, узагалі це кругова оборона, яка дає можливість і ховатися від обстрілів, і відстрілюватися, усе залежить від потужності, кількості техніки та людей.

«Щодо метражу ось таких фактично проходів – 1000 метрів. Якщо брати кількість таких взводних опорних пунктів, то це так само сотні. Це все розраховано на наших військових. Це стратегічні наші напрямки. Це фактично вздовж усієї лінії кордону з російською федерацією, і це фактично лінія оборони», - йдеться у відео.

Як повідомляв Знай.ua, Сейраш розповіла, чи виб’ють ЗСУ окупантів із Харківщини.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів, чого домагаються росіяни на Харківщині.

Популярні новини зараз
Дешевого одягу у секонді більше не буде: прийнято важливе рішення Хто і коли першим вирушає на фронт після мобілізації ТЦК забороняють користуватися телефоном: українцям розповіли, як себе захистити Від платіжок зомліємо: кожен кубометр обійдеться українцям у 300 гривень
Показати ще