Про це він розповів у своєму блозі.

«Важливий момент, який необхідно зазначити. По-перше, ми ще не можемо користуватися принаймні повною мірою (і про це заявляють відверто наші військові) тією допомогою, яка вже прийшла. Ну, радше не прийшла, а була виділена, ми говоримо, звичайно, про Сполучені Штати. Тобто тут є певні логістичні проблеми і, як ми бачимо вже, у підготовці», - зазначає Максим Ялі.

Принагідно він нагадує, як росіяни ускладнювали нам життя останній місяць, це були постійні масовані ракетні удари, зокрема, і по логістичним центрам, у тому ж самому Дніпрі, Кривому Розі, і цим вони хотіли виграти час, аби ми не встигли вчасно отримати допомогу. А снарядний голос, підкреслює експерт, – це ключова різниця між окупантами і ЗСУ, це 10 до 1. І за оцінками військових, повідомляє він, тут необхідно десь 2-3 тижні, поки ми налагодимо логістику.

«Захід буде допомагати, ключова допомога була виділена, чекаємо реалізації постачань вже у червні, ці перші 180 000 снарядів за чеською ініціативою. Як ми бачимо, на превеликий жаль, два роки це продемонстрували: не завжди обіцянки наших партнерів виконуються принаймні вчасно. Це стосувалося якраз і допомоги снарядами, тому що артилерія відіграє ключову роль і ніякі дрони не можуть, на превеликий жаль, її замінити», - пояснює Максим Ялі.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам призначили до виплат додаткові 940 гривень: хто перший у списках Невдовзі люди почнуть масово вмирати: в ООН зробили тривожний прогноз Українцям допоможуть з оплатою комуналки – гроші платитимуть щомісяця, але є умова Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко розповів, чи допоможуть Україні F-16, які будуть тут упродовж місяців.

Також Знай.ua писав про те, що Бюн попередила про провокації з боку білорусі.