Опитування проходило впродовж 23 квітня-1 травня 2024 року, участь взяли 804 респонденти віком від 18 років з усіх районів Києва, які на цей момент проживають і зареєстровані у столиці. Це вже друга хвиля, раніше КМІС проводить опитування протягом 12-16 жовтня 2023 року.

Наразі вибори у Києві не плануються, потенційні кандидати не відомі, але респонденти обирали з 9 осіб, які могли би стати учасниками місцевих перегонів у майбутньому, а також могли назвати свій варіант. 30% серед усіх респондентів не заперечили участь у голосуванні, але не визначилися, кого підтримали би на виборах.

Згідно з результатами опитування найбільшу підтримку має чинний голова міста В. Кличко (30% серед усіх респондентів і 52,5% серед тих, хто визначився). Далі приблизно з однаковим рівнем підтримки йдуть М. Порошенко (5,7% і 9,9%), М. Томенко (5,6% і 9,7%). Менше респондентів віддали би свій голос за О. Донія (1,5% і 2,6%) та інший кандидатів.

Якщо порівняти ці результати із тими, які були у жовтні 2023 року, то можна побачити, що рейтинги кандидатів майже не змінилися, хіба у межах похибки. Однак є і винятки: рейтинг І. Верещук знизився з 9,9% до 3,8% серед тих, хто визначився, і зросла частка тих, хто назвав «іншого» кандидати (свій варіант) з 3,2% до 10,4%.

опитування КМІС 23 квітня-1 травня 2024 року
опитування КМІС 23 квітня-1 травня 2024 року

Популярні новини зараз
Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів Чи витримають школярі спеку: МОН вводить жорсткі заходи В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе розповів, що не так з білоруською і російською опозицією.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко пояснив, чому Україна не кошмарить російські міста так, як вони – наші.