Про це він розповів у програмі «Урядовий квартал».

«Ми з вами бачимо, що дійсно сьогодні Вірменія вже з Європою, і це за якісь там два роки, за два роки. А (ред. – Грузія йшла до ЄС) з 2003 року, коли Саакашвілі був локомотивом, тягнув, шлях прокладав на Європу… Тобто ми маємо 20 років, друзі. І після цього всього що ми бачимо? Що Грузія повертається в інтереси росії. Тому я вважаю, що це вибір грузинів», - коментує Георгій Біркадзе.

Отож, констатує експерт, кожен отримує те, на що заслуговує, а тому, якщо грузинський народ не готовий боротись за свою свободу, за незалежність, за європейські цінності, то і в Європі, в Європейському Союзі їм не місце. Натомість, міркує він, якщо би у Грузії все ж таки змінилася проросійська влада на проєвропейську, то це була би велика перемога Кавказу над росією.

«Я не хочу втручатися у жодному разі у відносини Грузії, я громадянин і просто серцем відчуваю, що відбувається. Але я хочу сказати дуже таку жорстку позицію: якщо він ухвалений (ред. – закон про «іноагентів»), то обов'язково Євросоюз повинен зупинити безвізовий режим із Грузією», - підсумовує Георгій Біркадзе.

Популярні новини зараз
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат: є лише 10 днів Чому українці платять за світло втричі більше: за це питання серйозно візьмуться Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші Мобільний інтернет зник разом зі світлом: легкі способи залишатися на зв'язку навіть при тотальному блекауті
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Співак пояснив, як підняти економіку в умовах війни без підвищення податків.

Також Знай.ua писав про те, що Біркадзе розповів, у якому разі у громадян конфісковуватимуть авто для ЗСУ.