Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Це й те, й інше, з огляду на те, що війни зараз постіндустріальні, тобто вони інші. Ось російсько-українська війна вивчатиметься у військових академіях та у військовій історії, військовій науці. Я б її назвав, знаєте, дивною війною. Це війна третього, четвертого, п'ятого покоління, навіть із елементами шостого покоління», - зазначає Олег Старіков.

За його словами, це війна з елементами інформаційної складової, яка стоїть на першому місці, потім лінія бойового зіткнення, війна у наземній, повітряній, морській сфері, кіберпросторі, електромагнітній сфері. До речі, додає експерт, не було ніколи, щоби в електромагнітній сфері, а тут з'явилося, космос ще задіють, взагалі все нове.

Тому, констатує він, це й тиск, бо до повномасштабного вторгнення було 200 тисяч, тепер 500, такі кількості, як у Другій світовій війні саме на європейському театрі воєнних дій, і це оперативно-стратегічне угруповання.

«І вони що постійно роблять? Накопичують, накопичують... Навіщо? Для того, щоб виконувати свої стратегічні завдання, пов'язані з тиском на нас в інформаційному та військовому плані, виконувати завдання, так звану стратегію гойдалки чи тактику гойдалки, тримати напругу. І наступне – змушують нас використовувати усі ресурси, які є», - пояснює Олег Старіков.

Популярні новини зараз
Мобілізація 2024: як держава "закручує гайки" для ухилянтів 21 грн на день, а на місяць – майже 600 грн: "Київстар" приголомшив "грабіжницькими" умовами В Україні хочуть змінити систему соцдопомоги: на що розраховувати людям У YASNO повідомили неприємну новину для тих, хто платить за "нічним" тарифом
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Співак розповів, навіщо Україні багато договорів про гарантії безпеки.

Також Знай.ua писав про те, що Новохатський розповів, чи є у нас комусь воювати і чи пройде вдало мобілізація.