Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

Як міркує експерт, якщо Трамп прийде до влади у США, йому потрібно буде питання з Україною вирішувати, і тут головне питання – чи буде допомога. Так, констатує він, у путіна зараз дуже великі хотілки щодо України, піти на них – це визнати поразку, і це точно не сподобається такому рішучому Трампу.

«Тому я не вважав би, що для України Трамп – це краще, бо це більш ризикова політика. Можливо, на першому етапі ми матимемо набагато більше, що призведе до ескалації конфлікту, причому він вийде за межі України», - стверджує Сергій Дацюк.

Як він пояснює він, ми з великою кількістю західного озброєння почнемо просуватися на фронті, відвойовуватимемо своє, навіть не звільнимо Крим, а просто наблизимося до нього, і росія ж тут не промовчить, вона відповість ескалацією. Наприклад, переконаний гість програми, вона може піти на країни Балтії, Польщу, і тоді це вже зовсім інша війна, і навіть із ризиками ядерної, бо Трамп не буде церемонитися з путіним так, як Байден.

«Вони на межі. Ви враховуєте цю ситуацію, що вони на межі? Вони не хочуть зазнавати поразки. Тобто вони на межі можливостей, і ось-ось вони якось ескалюватимуть, де вже ми перестанемо прораховувати варіант», - підсумовує Сергій Дацюк.

Популярні новини зараз
Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Богуславський заявив, що українці мають отримувати прибуток від національних багатств.

Також Знай.ua писав, що Шейтельман розповів, чому не можна пускати росіян на Захід.