Про це він розповів у програмі «Діалоги з Максимом Ялі».

За словами гостя програми, від початку було зрозуміло, що Україна – одна з найбагатших країн світу, як мінімум Європи, і при цьому живе зовсім не відповідно до своїх можливостей. Тобто, констатує він, у нас явний перекіс можливостей, які є, та реальності, у якій ми існуємо, тому постає питання – а можна по-іншому?

«Припускаю, що шановний американський сенатор (ред. – Ліндсі Грем із заявою, що українці сидять на 10-12 трлн доларів корисних копалин) сильно помилився у своїх розрахунках, бо, наприклад, останній звіт Академії наук з оцінки надр України – 302 трильйони доларів», - коментує В'ячеслав Богуславський.

Якщо подивитися 13 статтю Конституції, розповідає він, то ми прочитаємо, що національні багатства України є винятковою власністю українського народу, тобто кожен українець – співвласник. Сюди, стверджує гість програми, треба додати ще народне надбання, тобто культуру та науку, це також серйозні економічні показники зростання. І ось усе це, наголошує він, має приносити рівну з рештою частину доходів українцям.

«Має з'явитись така економічна, фінансова подушка, давайте назвемо її так. Ми називаємо це економічним суверенітетом, який дозволятиме відчувати себе більш і більш спокійно у цьому бурхливому світі кожному українцю. І завдання економічної політики країни – постійне підвищення економічного суверенітету кожного українця», - пояснює В'ячеслав Богуславський.

Популярні новини зараз
Податкова контролюватиме перекази українців: кому приготуватись до штрафів та санкцій В Україні цілі категорії пенсіонерів залишаться без доплат: кого обділять Українкам дозволили перейти на пенсії своїх чоловіків: названо дві важливі умови Заплатити мають всі: українців попередили про важливий податок, готуйте 5280 гривень
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Співак оцінив рішення влади тримати на радарі військовозобов'язаних.

Також Знай.ua писав про те, що Сакварелідзе розповів, коли з’явиться грузинський Зеленський.