Олександр Качура підтвердив, що долучений до рекрутингу в’язнів дло війська.

Про це у себе в Фейсбук написав народний депутат від фракції «Слуга Народу» Олександр Качура.

"Прочитав «викривальний» допис Голови громадської ради при Нацагентстві з питань держслужби Олексія Буряченко, який у матеріалі CNN зафіксував мою присутність у колонії під час рекрутингу ув’язнених. Я не хотів публічності в цьому питанні, але зважаючи, що про це почали писати, щоб не було двочитань, маю підтвердити: так, я долучений до рекрутингу в’язнів в один з найбільш боєздатних підрозділів ЗСУ – Третю штурмову бригаду.
Особисто разом з представниками 3 ОШБр проїхав не одну в’язницю, щоб побачити, як працює закон та що потрібно змінити. Був присутній на всіх етапах процесу і супроводжую його у державних органах як депутат і юрист. У засуджених різна мотивація і є розуміння, що участь у обороні держави вкрай важлива. Контракт підписують навіть ті, кому до виходу на свободу лишалося не більше місяця", - написав Качура.

Нагадаємо, третя окрема штурмова бригада (3 ОШБр) ЗСУ почала їздити по тюрмах та агітувати в'язнів вступати до їх лав. Про це написав командир 2 штурмового батальйону 3 ОШБр Дмитро Кухарчук у своєму Telegram-каналі.