Про це він розповів на каналі «Особистість із Сергієм Дойком».

«Але я одне не можу зрозуміти. Китай - країна, що розвивається, вона випередила навіть набагато західні, навіть розвинені країни в певних технологічних речах, нових заводах, підприємствах, містах, логістиці, інфраструктурі», - зазначає Ровшан Тагієв.

З іншого боку, констатує він, незважаючи на це і незважаючи на філософію китайського народу, Пекін все ж таки дотримується цієї осі зла, у якій перебувають росія, Північна Корея та Іран. Крім того, додає експерт, зрозуміло, що йде війна між західним, американським капіталом та китайським.

Що стосується відсутності Китаю на Саміті миру, розмірковує гість програми, то це також недоробки нашої дипломатії за останні 30 років, особливо за останні 10 років, це наслідок скандалів з китайцями, можна згадати навіть «Моторсіч».

«Це призвело до того, що й у нас охолонули відносини між Україною та Китаєм. Хоча це поле, ця ніша повинна була більше забиватися саме з китайцями для Європи не росіянами, а нами, тому що ми логістично краще знаходимося зокрема для руху китайського товару в Європу», - пояснює Ровшан Тагієв.

Популярні новини зараз
Синоптики прогнозують нову хвилю спеки в Україні: як вберегтись Кількість ухилянтів стрімко зростає: вже навіть не соромляться Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко розповів, що буде після стрілянини у Дагестані.

Також Знай.ua писав про те, що Шейтельман розповів, як Південна Корея відповість на договір путіна з Кім Чен Ином.