Про це вона розповіла на каналі «Прогноз».

Після 15 (ред. – липня). росія дійсно буде ослаблена. Наша сила, наша міць, знову ж, зростає у період з 16 липня по 16 серпня, оце найгарячіший місяць. От всю міць, всю силу волі ми маємо зібрати. Так, вже не вистачає, вже ні в кого не вистачає тих нервів навіть якось вже і молитися, немає стільки енергії, ну, ми маємо якось акумулюватися, ми маємо якось зібратися. Можливо, прийде Марс, і відкриється друге дихання.

За оцим таким періодом Раху, де дуже багато руйнувань, якоїсь брехні, оцих маніпуляцій з ядеркою, знову з дамбами може бути, зі світлом, приходить Юпітер, наш спаситель. Це з 1 вересня по 10 жовтня. І тут, навпаки, от можливе зміцнення територій, повернення територій.

Особливо небезпечні, дні коли потрібно у дійсності не ігнорувати повітряну тривогу і бути дуже уважним. Чомусь мені ще фонить 1 липня, там Місяць з Марсом зустрічаються по четвертому домі, це якраз якісь можуть бути руйнування, пов'язані зі світлом, з комунікаціями.

Треба бути дуже обережними саме 30 червня, 1-2 липня, тут якась є така небезпека, мені не дуже подобається цей транзит, ну, ми його пройдемо, але треба берегтися. І 9, 10, 11 липня теж несприятливі дні для України йдуть. І 19, 20 та 21 липня.

Популярні новини зараз
Кількість ухилянтів стрімко зростає: вже навіть не соромляться Пільгу дадуть навіть родичам: хто в Україні отримав право на 50% знижки по комуналці Виплати ВПО змінюються: що чекає переселенців з 1 серпня Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Росс заявив, що у липні на фронті буде особливо спекотно, ворог не зупинить свій наступ.

Також Знай.ua писав про те, що Сейраш розповіла, яким буде головування Угорщини у Раді ЄС.