Про це він розповів на каналі «UKRAINE THE BEST».

«Якщо хтось з молоді захоче дізнатися, хто це така, має подивитися один фільм – «Короткі зустрічі». Там трапилося щось із акторкою, яка мала грати головну жіночу роль, щось вона не змогла чи що, а вже процес запущений, і Кіра Георгіївна розуміє, що, окрім неї, зіграти нема кому. І вона, лишаючись режисером, входить у кадр, і з Висоцьким знімає фантастичне кіно», - розповідає Костянтин Донін.

Дуже шкода, стверджує він, що треба комусь пояснювати, хто така Кіра Муратова, але тоді дійсно варто це робити. Зіграла вони, стверджує гість програми, фантастично, і для нього вона назавжди залишилась акторкою, жінкою, людиною з фільму «Короткі зустрічі» і наступного – «Довгі проводи».

За словами редактора, ці два фільми – це гачок, на який ти підчіплюєшся раз і назавжди. І це, додає він, артхаус, слово ніби страшне, але насправді воно просто означає якесь інше кіно, а яке саме, там уже кожен діяч обирає собі свою шпаринку, десь тут же й авангард близько.

«Аби відноситись до авангарду, треба бути максимально вільним внутрішньо у тому, що ти робиш, і чесним самим із собою, і готовим до поразки, до невдачі, бо тобі важливіша оця свобода, ніж успіх серед широкої аудиторії тощо. Для тебе важливіше зробити те, що ти вважаєш важливим. Як воно там буде оцінене, побачене, не побачене – це другорядне, а, може, і взагалі не важливе. І от люди, які мають цю силу, потребу бути вільними, вони, можливо, і є авангардом», - пояснює Костянтин Донін.

Популярні новини зараз
Готуйтеся до нових платіжок: для українців подорожчають дві важливі комунальні послуги За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Десятерик розповів про винаходи Анатолія Кокуша, які здобули йому визнання у Голівуді.

Також Знай.ua писав про те, що Коган розповів, як стати справжнім джазменом.